Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Únor

17.událost - 18.2.2019 - Požár

      Vyjeli jsme k nahlášenému požáru komína v obci Stará Lhota. Po příjezdu na místo jsme provedli vyčištění komína a vybrání komínových dvířek. Při průzkumu jsme použili termokameru. Na místo přijela také jednotka HZS Klatovy.

Technika: NA Nissan, CAS 24 LIAZ

 
16.událost - 18.2.2019 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k nahlášenému otevření bytu v rámci spolupráce s IZS v obci Dešenice. Po příjezdu na místo jsme byt otevřeli. ZZS v bytě nalezla osobu, u které konstatovala smrt.

Technika: NA Nissan

 
15.událost - 16.2.2019 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k nahlášené pomoci složkám IZS se zapadlou sanitkou. Sanitka byla zapadlá na silnici za Zadníma Chalupama. Provedli jsme odházení sněhu a pomohli s vyproštěním na silnici. Celý zásah byl velmi komplikovaný stavem vozovky, která byla neupravená a velmi namrzlá.

Technika: NA Nissan, CAS 24 LIAZ

 
14.událost - 13.2.2019 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k nahlášenému otevření bytu pro složku IZS. Nakonec se jednalo o planý poplach.

Technika: NA Nissan

 
13.událost - 4.2.2019 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k nahlášené likvidaci stromů přes cestu ve směru Pocínovic. V průběhu cesty k zásahu nás KOPIS odvolal.

Technika: NA Nissan, CAS 24 LIAZ

 
12.událost - 4.2.2019 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme na nahlášené spadlé stromy přes vozovku. Postupně jsme pomocí motorové pily zlikvidovali několik stromů ve směru Chudenín - Pláně.

Technika: CAS 24 LIAZ

 
11.událost - 4.2.2019 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k nahlášené likvidaci stromů přes silnici ve směru Dešenice. K likvidaci jsme použili motorové pily.

Technika: CAS 24 LIAZ

 
10.událost - 3.2.2019 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k nahlášeným padlým stromům přes vozovku směrem na Dešenice. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná celkem o 3 stromy, které jsme zlikvidovali pomocí motorové pily. Další strom padl na osobní auto. Po vyšetření Dopravní policií jsme také tento strom zlikvidovali pomocí motorové pily.

Technika: CAS 24 LIAZ

 
9.událost - 3.2.2019 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k nahlášeným spadlým stromům přes cestu směrem na Starou Lhotu. Po příjezdu na místo jsme zlikvidovali celkem 6 stromů. K likvidaci jsme použili motorovou pilu.

Technika: CAS 24 LIAZ

 
8.událost - 3.2.2019 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k nahlášenému spadlému stromu směrem na Milence. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o dva menší stromy. K likvidaci jsme použili motorovou pilu.

Technika: CAS 24 LIAZ

 
7.událost - 3.2.2019 - Dopravní nehoda

      Vyjeli jsme k nahlášené dopravní nehodě autobusu. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o autobus, který zůstal zablokovaný přes cestu mezi Zelenou Lhotou a Hojsovou Stráží. V autobusu se nacházelo 23 osob bez zranění. Zajistili jsme místo nehody a na místě řídili dopravu. Osoby z autobusu jsme evakuovali do nedalekého hotelu Melchior (22 dětí + dospělý doprovod). Následně jsme ve spolupráci s dalšíma jednotkama asistovali při vyproštění autobusu.

Technika: NA Nissan, CAS 24 LIAZ

 
6.událost - 2.2.2019 - Dopravní nehoda

      Vyjeli jsme k nahlášenému úklidu po dopravní nehodě. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o dopravní nehodu dvou vozidel. Zraněná osoba již byla odvezená sanitkou ZZS. Provedli jsme u jednoho vozidla protipožární opatření - odpojení autobaterie a unikající provozní látky jsme zlikvidovali pomocí sorbentu. Po vyšetření Dopravní policií jsme provedli úklid vozovky.

Technika: CAS 24 LIAZ