Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Únor

11.událost - 24.2.2018 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k nahlášené pomoci s transportem zraněného lyžaře. Po příjezdu na Svatou Kateřinu zde už bylo vozidlo ZZS a manželka zraněného lyžaře. Naším vozidlem jsme vyrazili nejprve zraněnou osobu najít a vyzkoušet sjízdnost cesty a pak jsme na místo navedli sanitku. Pomohli jsme jsme pak s naložením pacienta do sanitky.

Technika: VEA Nissan
10.událost - 18.2.2018 - Dopravní nehoda

      Vyjeli jsme k nahlášené dopravní nehodě. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o nehodu dvou osobních vozidel. Osoby již byly mimo vozidla. Zraněné osoby již byly v péči ZZS. Provedli jsme zajištění místa nehody a protipožární opatření - odpojení autobaterií. Jedno vozidlo jsme museli zajistit pomocí kurtů a klínu, aby nesklouzlo ze srázu. Po vyšetření dopravní policií jsme pomohli odtahové službě s naložením vozidel a provedli úklid vozovky.

Technika: VEA Nissan, CAS 24 LIAZ
9.událost - 11.2.2018 - Technická pomoc

         Vyjeli jsme k nahlášené pomoci IZS. Po příjezdu na místo jsme pomohli posádce ZZS s transportem pacienta do sanitky.

Technika: VEA Nissan

 
8.událost - 7.2.2018 - Dopravní nehoda

      Vyjeli jsme k nahlášené dopravní nehodě. Po příjezdu na místo už byla řidička mimo vozidlo v péči ZZS. Provedli jsme zajištění místa dopravní nehody a protipožární opatření. Vzhledem k poloze vozidla, které bylo mimo vozovku převrácené na střeše nešla odpojit autobaterie. Na místě jsme také řídili dopravu. Po dohodě s velitelem zásahu pak zůstalo na místě jedno naše vozidlo, které počkalo na příjezd Dopravní policie. Po vyšetření potom naše jednotka pomohla s převrácením a naložením vozidla odtahové službě. Přitom jsme likvidovali unikající provozní látky z vozidla pomocí sorbentu a odpojili autobaterii. Následně jednotka provedla úklid místa nehody.

Technika: VEA Nissan, CAS 24 LIAZ