Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Říjen

54.událost - 16.10.2018 - Dopravní nehoda

      Vyjeli jsme k nahlášené dopravní nehodě u Starého Lázu. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o nehodu osobního automobilu a motorky. Osoby z osobního vozidla již byly mimo vozidlo nezraněné. U řidiče motorky při našem příjezdu prováděla civilní osoba masáž srdce. Tuto osobu jsme při našem příjezdu vystřídali a dále jsme prováděli resuscitaci. Následně jsme pokračovali ve spolupráci se ZZS v resuscitaci a v pomoci při ošetřování do doby, kdy lékař rozhodl o ukončení pokusu o resuscitaci a konstatoval smrt řidiče motorky. Unikající látky z vozidla jsme zlikvidovali pomocí sorbentu. Po vyšetření dopravní policií jsme pomohli naložit motorku odtahové službě a osobní vozidlo jsme odtlačili mimo vozovku. Následně jsme provedli úklid vozovky a po dohodě s Policií odjeli na základnu.

Technika: NA Nissan, CAS 24 LIAZ
53.událost - 11.10.2018 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k nahlášenému otevření bytu v Nýrsku. Na místě již byla Policie ČR Nýrsko a příbuzný uživatele bytu. S ohledem na to, že bylo zamčeno a na dveřích bezpečnostní zámky, tak jsme po dohodě s příbuzným uživatele bytu rozbili jedno z oken. Při tom jsme použili dva dílce nastavovacího žebříku. Po vniknutí do bytu jsme zjistili, že se zde nachází mrtvá osoba.

Technika: CAS 24 LIAZ
52.událost - 8.10.2018 - Požár

      Vyjeli jsme na nahlášenou událost v Dešenicích. Společně s HZS Klatovy jsme provedli na místě průzkum a nezjistili jsme žádné známky zahoření.

Technika: NA Nissan, CAS 24 LIAZ, CAS 24 TATRA
51.událost - 6.10.2018 - Jiná činnost

      Prováděli jsme požární dohled s cisternou na akci Bitva u Nýrska, kde byly zapalované atrapy dřevěných domů.

Technika: CAS 24 TATRA