Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Prosinec

72.událost - 31.12.2018 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme na otevření bytu. Na místě již byla Policie ČR Nýrsko a ZZS. Byt jsme za přítomnosti Policie otevřeli a osobu si převzala ZZS.

Technika: NA Nissan
71.událost - 29.12.2018 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme ke spolupráci se složkou IZS v obci Nýrsko. Zdravotní záchranné službě jsme pomohli s transportem pacienta do sanitky.

Technika: NA Nissan

 
70.událost - 13.12.2018 - Požár

      Vyjeli jsme k nahlášenému požáru vozidla. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o osobní vozidlo které při našem příjezdu již bylo v plamenech. K lokalizaci a následné likvidaci jsme použili 1x vysokotlaký proud. Při hašení použili dva zasahující hasiči dýchací přístroje. Z prasklé nádrže vyteklo větší množství nafty, kterou jsme likvidovalipomocí sorbentu. Skvrna byla velká cca 80 x 0,3 m. Na místo dorazila také jednotka HZS Klatovy. Následně po vyšetření jsme pomohli naložit vozidlo odtahové službě.

Technika: NA Nissan, CAS 24 LIAZ
69.událost - 11.12.2018 - Dopravní nehoda

      Vyjeli jsme k nahlášené dopravní nehodě. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o nehodu dvou osobních vozidel na kruhovém objezdu. Řidiči již byli mimo vozidla bez zranění. U jednoho vozidla jsme odpojili autobaterii. U druhého vozidla, které mělo pouze poškozené kolo, jsme nechali v činnost výstražná světla a baterii jsme proto neodpojovali.Na místě jsme ve spolupráci s Policií ČR Nýrsko řídili dopravu. Po vyšetření dopravní policií jsme jedno vozidlo odtlačili mimo vozovku a provedli úklid vozovky.

Technika: NA Nissan, CAS 24 LIAZ

 
68.událost - 9.12.2018 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k nahlášenému padlému stromu. Strom se nacházel na trase Chudenín - Liščí. Zlikvidovali jsme ho pomocí motorové pily.

Technika: CAS 24 LIAZ
67.událost - 9.12.2018 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k nahlášenému spadlému stromu na vozovku. Strom se nacházel na silnici před Uhlištěm. K jeho odstranění nebylo potřeba použít motorovou pilu. Po dohodě s KOPIS jsme ještě provedli průzkum směrem ke Sv. Kateřině, ale žádný další spadlý strom jsme nenalezli.

Technika: CAS 24 LIAZ