Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Červenec

33.událost - 30.7.2018 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k nahlášené likvidaci nebezpečného hmyzu. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o velké hnízdo vos v půdním prostoru. K likvidaci jsme použili postřik a vysavač hmyzu.

Technika: CAS 24 LIAZ

 
32.událost - 24.7.2018 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k nahlášené likvidaci nebezpečného hmyzu. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o hnízdo sršní v půdním prostoru. K likvidaci jsme použili sprej a jeden díl nastavovacího žebříku.

Technika: CAS 24 LIAZ

 
31.událost - 21.7.2018 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k nahlášenému pádu stromu na vozidlo. Na místě byla již Policie ČR Nýrsko a majitel vozidla. Pomocí motorové pily a jednoho dílu nastavovacího žebříku jsme strom zlikvidovaly.

Technika: CAS 24 LIAZ
30.událost - 17.7.2018 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k nahlášenému otevření bytu. Po příjezdu na místo, zde byla již Policie ČR Nýrsko. Po provedení průzkumu
se podařilo do bytu vniknout otevřeným oknem pomocí skládacího žebříku. Byt jsme předali uživateli.

Technika: VEA Nissan, CAS 24 LIAZ

 
29.událost - 17.7.2018 - Dopravní nehoda

      Vyjeli jsme k nahlášené dopravní nehodě traktoru. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o dopravní nehodu traktoru s valníkem. Traktor byl převrácený a řidič traktoru byl zaklíněný pod traktorem s valníkem. Na místě již byla ZZS, která konstatovala smrt řidiče traktoru. Na místě jsme provedli zajištění místa a provedli protipožární opatření. Na místo dorazila také jednotka HZS Klatovy. Po vyšetření policií jsme spolupracovali s HZS Klatovy na vyproštění těla řidiče za pomoci vyprošťovacího zařízení a rozpěrného válce.

Technika: VEA Nissan, CAS 24 LIAZ