Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Červen

28.událost - 28.6.2018 - Požár

      Planý poplach.

Technika: Je to divné, ale žádná. :)
 
27.událost - 20.6.2018 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme na žádost o otevření bytu. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o zabouchlé dveře u bytu, kde majitelka vařila jídlo. Na místě byla Policie ČR Nýrsko. Byt jsme otevřeli a předali majitelce.

Technika: VEA Nissan

 
26.událost - 16.6.2018 - Požár

      Po příjezdu na místo zásahu již byla na místě jednotka JSDHO Chudenín, která pomocí vidlí rozhrnula složený hořící odpad. Po našem příjezdu jsme provedli průzkum okolí lesa a následně přijela jednotka JSDHO Všeruby, která provedla samotnou lokalizaci a likvidaci hořícího odpadu. Po příjezdu HZS Klatovy jsme se s velitelem domluvili ústní dohodou, že ponecháme jednotku JSDHO Chudenín hlídat místo do 22:00. Potom jednotky odjely na základnu.

Technika: VEA Nissan, CAS 24 LIAZ, CAS 24 TATRA

 
25.událost - 6.6.2018 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k nahlášené pomoci v rámci složek IZS. Po příjezdu na místo už zde byla přítomna ZZS. Pomohli jsme s transportem pacientky do sanitky.

Technika: VEA Nissan
24.událost - 1.6.2018 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k nahlášenému stromu, který hrozil pádem. Po příjezdu na místo a provedení průzkumu jsme zjistili, že se jedná o velký strom zasažený bleskem. Strom byl na soukromém pozemku a v případě jeho pádu hrozilo vážné nebezpečí poškození domu, případně zranění přítomných osob. Případný zásah nebylo možné provést bez výškové techniky, ale nebylo jisté zda se tam tato technika může dostat. Situaci pro výškovou techniku totiž komplikoval nejen samotný prostor u rodinného domu, ale také prudký déšť. Po dohodě s KOPIS na místo přijel velitel směny HZS Klatovy. Na místě provedl průzkum a zjistil, že strom, který se původně jevil jako poškozený, nebyl zasažen tak, že by hrozilo přímé nebezpečí jeho rozlomení a pádu. Proto rozhodl, že není nutný okamžitý zásah, ale doporučil majiteli prohlídku stromu dendrologem, který by určil rozsah poškození stromu.

Technika: VEA Nissan