Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Březen

14.událost - 30.3.2018 - Dopravní nehoda

      Vyjeli jsme k nahlášené dopravní nehodě. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o nehodu jednoho vozidla, které bylo po nehodě v zahradě rodinného domu, do kterého nabouralo. Řidič již byl v péči ZZS. Provedli jsme protipožární opatření - odpojení autobaterie. Na místě bylo zjištěno poškození přípojky el.energie do domu. Proto jsme si vyžádali povolání energetiků. Na místě jsme také řídili dopravu. Na místo dorazila také jednotka HZS Klatovy a Policie ČR Nýrsko. Po vyšetření dopravní policií jsme provedli úklid vozovky a chodníku a pomohli s naložením vozidla odtahové službě. Místo jsme také osvětlili pomocí osvětlovacího agregátu.

Technika: VEA Nissan, CAS 24 LIAZ
13.událost - 20.3.2018 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k nahlášenému otevření domu, ve kterém byla zraněná osoba. Po příjezdu na místo jsme provedli průzkum. Dům se podařilo otevřít přes okno. Pacientku jsme pak pomohli transportovat do sanitky. Na místě byla také Policie ČR Nýrsko a HZS Klatovy.

Technika: VEA Nissan

 
12.událost - 8.3.2018 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k nahlášenému otevření bytu. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o paní která je uvnitř bytu a nemůže dobře dýchat a vstát z postele. Dveře byli zamčené a proto musela být vylomena vložka zámku. Na místě byla také Policie ČR Nýrsko a jednotka HZS Klatovy. Pacientku jsme pak společně s HZS Klatovy pomohli snést do sanitky. Do dveří bytu jsme namontovali vlastní vložku zámku a klíč předali pacientce ještě před jejím odjezdem do nemocnice.

Technika: VEA Nissan