Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Únor

7.událost - 24.2.2017 - Požár

      Vyjeli jsme k nahlášenému požáru v panelovém domě. Po provedení průzkumu jsme zjistili, že se jedná o zahoření papírové krabice od cigaretového popela. K uhašení došlo ještě před naším příjezdem. Pro jistotu jsme ještě krabici polili jedním kýblem vody. Na místě dále HZS Klatovy, JSDH Janovice nad Úhlavou, JSDH Pocínovice, ZZS Nýrsko a Policie ČR Nýrsko.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ, CAS 24 TATRA
6.událost - 9.2.2017 - Dopravní nehoda

      Vyjeli jsme k nahlášené dopravní nehodě na vozovce mezi Zelenou Lhotou a Hojsovou Stráží. Po příjezdu na místo jsme zjistily, že se jedná o nehodu jednoho vozidla. Zraněný řidič byl ve vozidle. Provedli jsme jeho vyproštění z vozidla a předali jsme ho ZZS. Provedli jsme také zajištění místa nehody a protipožární opatření - odpojení autobaterie. Na místě dále Policie ČR Nýrsko.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
5.událost - 7.2.2017 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k nahlášenému stromu, který hrozil pádem na vozovku. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o velký strom, cca 25 metru, nahlodaný bobrem. Strom jsme zlikvidovali pomocí dvou motorových pil. Následně jsme provedli úklid vozovky. Na místě dále Městská Policie Nýrsko.

Technika: CAS 24 LIAZ