Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Listopad

74.událost - 29.11.2017 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k nahlášenému otevření bytu. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že došlo k zabouchnutí dveří bytu. Od majitele bytu jsme se dozvěděli, že na elektrickém sporáku vaří jídlo. Na místo se dostavila také Policie ČR Nýrsko. Dveře jsme otevřeli bez jejich poškození. Byt jsme ve spolupráci s Policií ČR Nýrsko předali majiteli. Na místo se dostavila také jednotka HZS Klatovy.

Technika: VEA Nissan

 
73.událost - 23.11.2017 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k požadované spolupráci složek IZS. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o zraněnou starší osobu, u které bylo potřeba pomoci s transportem. Pacientku jsme pomohli snést do sanitky a předali jí ZZS.

Technika: VEA Nissan

 
72.událost - 15.11.2017 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k nahlášenému spadlému stromu na vozovku na silnici do Zelené Lhoty. Po příjezdu jsme zjistili, že se jedná o 2 stromy nahlodané bobrem. Stromy jsme zlikvidovali pomocí motorových pil. Na místě jsme také řídili dopravu.

Technika: CAS 24 LIAZ
71.událost - 10.11.2017 - Požár (planý poplach)

      Vyjeli jsme k nahlášené události v objektu v Bystřici. Po příjezdu na místo jsme společně se správcem objektu provedli průzkum. Při průzkumu dva naši členové použili dýchací přístroje v pohotovostní poloze. Při průzkumu nebylo nic nalezeno. Po dohodě s jednotkou HZS Klatovy pak naše jednotka odjela na základnu.

Technika: VEA Nissan, CAS 24 LIAZ

 
70.událost - 1.11.2017 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k likvidaci spadlého stromu na vozovku. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná celkem o 4 stromy na vozovce mezi Zelenou Lhotou a Hojsovou Stráží.
K likvidaci jsme použili motorovou pilu a zároveň jsme provedli úklid
vozovky. Na místě jsme také řídili dopravu.

Technika: CAS 24 LIAZ