Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Leden

4.událost - 31.1.2017 - Dopravní nehoda

      Vyjeli jsme k nahlášené dopravní nehodě. Po příjezdu do Chudenína jsme nejprve našli jedno auto v příkopu. Auto bylo opuštěné. Po konzultaci s KOPIS jsme pokračovali dál a po cca 200 metrech přijeli k druhému vozidlu. Auto se nacházelo mimo vozovku převrácené na bok. Řidič byl mimo vozidlo bez zranění. Odpojení autobaterie nebylo možné s ohledem na polohu vozidla provést. Provedli jsme zajištění místa nehody a vyčkali do příjezdu HZS Klatovy a PČR. S ohledem na náledí jsme pak před odjezdem na základnu museli vyčkat příjezdu posypového vozu, protože nebylo možné odjet z místa zásahu.

Technika: RZA Nissan
3.událost - 15.1.2017 - Dopravní nehoda

      Vyjeli jsme k nahlášené dopravní nehodě. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o nehodu jednoho osobního vozidla. Na místě už byla odtahová služba a Policie ČR. Provedli jsme likvidaci unikajících ropných látek z vozidla. Dále jsme pomohli odtahové službě s naložením vozidla.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
2.událost - 14.1.2017 - Dopravní nehoda

      Vyjeli jsme k nahlášené dopravní nehodě. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o uvízlý autobus s dětmi, který po zaparkování nemůže vyjet. Zajistili jsme místo a počkali na příjezd HZS Klatovy, protože naší cisternou Liaz nebylo možné autobusu pomoci vyjet. Na místě jsme také pomáhali řídit dopravu.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
1.událost - 3.1.2017 - Technická pomoc
     
     Vyjeli jsme k nahlášenému požadavku na otevření bytu. Zraněná paní se nacházela v uzamčeném bytě a proto bylo nutné vylomit vložku zámku. Zraněnou paní ošetřila ZZS a následně jsme ve spolupráci s HZS Klatovy pomohli s transportem pacientky do sanitky.Na místě byla také Policie ČR Nýrsko.

Technika: CAS 24 LIAZ