Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Květen

24.událost - 13.5.2017 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k nahlášenému otevření bytu se zraněnou osobou. Byt jsme otevřeli a pomohli ZZS Nýrsko se zraněnou osobou do sanitního vozu. Na místě dále Policie ČR Nýrsko.

Technika: RZA Nissan
23.událost - 12.5.2017 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k nahlášené záchraně ptáka uvízlého v bytě. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o ptáka uvízlého ve ventilaci ve stoupačce v bytě ( v prostoru WC). Provedli jsme demontáž větrací mřížky a ptáka vyprostili.

Technika: CAS 24 LIAZ
22.událost - 8.5.2017 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k nahlášenému otevření bytu. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že si matka zabouchla dveře, zatímco v kuchyni se vařilo jídlo. Proto jsme za přítomnosti Policie ČR Nýrsko byt otevřeli a předali uživatelce.

Technika: RZA Nissan
21.událost - 4.5.2017 - Dopravní nehoda

      Vyjeli jsme k nahlášenému úklidu po dopravní nehodě. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o převrácený vlek za traktorem. Ten se nacházel na silnici mezi Starým Lázem a Petrovicemi. Na místě již byla Policie ČR Nýrsko. Poté co byl zvednut vlek, tak jsme provedli úklid vozovky pomocí vysokotlakého proudu. Na místě byla také jednotka HZS Klatovy.

Technika: CAS 24 LIAZ
20.událost - 3.5.2017 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k nahlášenému zásahu u pádu stromu na osobu. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o jednu osobu, která už byla v péči ZZS. Na místě jsme spolupracovali se ZZS která prováděla resuscitaci. Bohužel se osobu nepodařilo oživit. Na místě dále Policie ČR Nýrsko a LZS.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ