Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Červenec

35.událost - 22.7.2017 - Ostatní činnost
34.událost - 21.7.2017 - Požár

      Planý poplach.
33.událost - 18.7.2017 - Požár

      Vyjeli jsme k nahlášenému požáru dopravního prostředku. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o požár kabiny nákladního vozidla. Řidič byl mimo vozidlo bez zranění. K lokalizaci a následné likvidaci požáru jsme použili 2 vysokotlaké proudy. U jednoho jsme použili přimísení pěnidla. Při zásahu jsme použili dýchací přístroje. Na místě byla také jednotka HZS Klatovy a JSDHO Janovice nad Úhlavou. Po dohodě s velitelem zásahu zůstala jedna naše cisterna na místě události do doby, než bylo vozidlo naloženo odtahovou službou. Po naložení vozidla jsme provedli úklid vozovky pomocí jednoho proudu "C" a kartuše na mytí vozovek a zbytek unikajících látek zlikvidovali pomocí sorbentu. Na místě dále Policie ČR Nýrsko.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ, CAS 24 TATRA
32.událost - 16.7.2017 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k nahlášené likvidaci nebezpečného hmyzu v obci Orlovice. Po příjezdu jsme zjistili, že se jedná o jedno hnízdo vos a dvě sršní hnízda v bytovém domě a chatce. Všechna hnízda se nacházela ve štítě objektů. K likvidaci jsme použili sprej a dva dílce nastavovacího žebříku.

Technika: CAS 24 LIAZ
31.událost - 15.7.2017 - Ostatní činnost
30.událost - 4.7.2017 - Dopravní nehoda

      Vyjeli jsme k nahlášené dopravní nehodě. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o jedno vozidlo. Při našem příjezdu už bylo kolemjedoucími řidiči vozidlo obráceno na kola a zraněná osoba mimo vozidlo. Přítomné ZZS jsme pomáhali s jejím ošetřením. Na místo se dostavila také letecká záchranná služba, která vzala zraněnou osobu na vyšetření do nemocnice. Provedli jsme protipožární opatření - odpojení autobaterie. Na místě jsme také řídili dopravu. Na místě dále HZS Klatovy a Policie ČR.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ