Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Červen

29.událost - 26.6.2017 - Požár

     
Ještě před výjezdem jednotky nás KOPIS informoval o tom, že se jedná o planý poplach vyvolaný požárním čidlem. Jednotka tedy nevyjížděla.
28.událost - 26.6.2017 - Technická pomoc

     
Vyjeli jsme k nahlášenému úniku nebezpečných látek. Po příjezdu již byla na místě jednotka HZS Klatovy. Naše jednotka pomáhala HZS Klatovy vyznačit nebezpečný prostor a prováděla pomocné práce. Na místě byla pak ponechána jako záloha. Na místě dále HZS Plzeň Košutka, HZS Třemošná, Policie ČR Nýrsko a ZZS Nýrsko.

Technika: CAS 24 LIAZ, OA Ford Transit

 
27.událost - 16.6.2017 - Technická pomoc

      Vyjeli jsme k nahlášenému padlému stromu. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o velký strom spadlý přes cestu. Na místě už byla jednotka JSDHO Železná Ruda. Strom jsme likvidovali pomocí dvou motorových pil. Na místo dorazil také jeřáb HZS Klatovy. Na místě jsme také řídili dopravu. Po rozřezání stromu jsme provedli úklid vozovky.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ

 
26.událost - 15.6.2017 - Dopravní nehoda

      Vyjeli jsme k nahlášené dopravní nehodě. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o nehodu 3 osobních vozidel. Na místě jsme poskytli předlékařské ošetření před příjezdem ZZS a následně zraněné osoby předali ZZS. Provedli jsme také zajištění místa nehody společně s Policií ČR Nýrsko. U všech tří vozidel jsme provedli protipožární opatření - odpojení autobaterií. Na místě byla také jednotka HZS Klatovy. Po vyšetření Dopravní policií jsme odtlačili vozidla mimo vozovku a provedli úklid vozovky.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
25.událost - 3.6.2017 - Dopravní nehoda

     
Vyjeli jsme k nahlášené dopravní nehodě. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o nehodu jednoho vozidla a skútru. Řidič skútru už byl v péči ZZS (následně byl odvezen ZZS do nemocnice na vyšetření). Posádka auta byla mimo vozidlo nezraněna. Provedli jsme protipožární opatření - odpojení autobaterie u skútru i u auta. Na místě jsme řídili dopravu. Po vyšetření dopravní policií jsme provedli úklid vozovky. Na místě byla také jednotka HZS Klatovy.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ