Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Září

59.událost - 16.9.2016 - Dopravní nehoda železniční

      Jednotka vyjela k nahlášené železniční nehodě mezi obcemi Dešenice a Zelená Lhota. Jednalo se o náraz osobního vlaku do uvolněného skalního bloku. Místo nehody si převzali drážní hasiči. Na místě dále HZS Klatovy a Policie ČR Nýrsko.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ

Článek v Klatovském Deníku:
58.událost - 15.9.2016 - Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě u obce Bystřice nad Úhlavou, na komunikaci Nýrsko - Janovice nad Úhlavou. Jednalo se o střet dvou osobních vozidel. Řidiči byli mimo vozidla a nezraněni. Na místě jsme provedli protipožární opatření a unikající provozní kapaliny zlikvidovali pomocí Absodanu. Po prohlédnutí místa nehody Dopravní Policií, jsme odstavili vozidla mimo komunikaci a vozovku uklidili. Na místě dále Policie ČR Nýrsko.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
57.událost - 14.9.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Nýrsko. Jednalo se o pomoc ZZS s uložením invalidního pacienta na lůžko.

Technika: CAS 24 LIAZ
56.událost - 12.9.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Nýrsko. Jednalo se o olejovou skvrnu o rozměru cca. 1x100 metrů. K její likvidaci jsme použili Absodan a řídili jsme dopravu. Na místě dále HZS Klatovy a Policie ČR Nýrsko.

Technika: CAS 24 LIAZ
55.událost - 11.9.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Zelená Lhota. Jednalo se o jedno sršní hnízdo ve štítu domu. Zlikvidovali jsme ho pomocí postřiku.

Technika: CAS 24 LIAZ
54.událost - 11.9.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Stará Lhota. Jednalo se o jedno hnízdo sršňů ve ventilační šachtě. Hnízdo jsme zlikvidovali pomocí postřiku a motorového vysavače.

Technika: CAS 24 LIAZ
53.událost - 4.9.2016 - Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě na komunikaci mezi obcemi Nýrsko - Petrovice. Jednalo se o nehodu jednoho dodávkového vozu, které po smyku skončilo převrácené v příkopu. Řidič byl mimo vůz a nezraněn. Na místě jsme provedli protipožární opatření a řídili dopravu. Po vyšetření nehody Dopravní Policií, jsme pomohli auto převrátit zpět na kola a naložit na odtahovou službu. Nakonec jsme uklidili vozovku. Na místě dále Policie ČR Nýrsko.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
52.událost - 4.9.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Milence. Jednalo se o jedno hnízdo sršňů, které jsme zlikvidovali pomocí postřiku a hnízdo sundali. Dále o jedno hnízdo vos, ke kterému jsme se přímo nedostali a proto jsme ho jen postříkali postřikem.

Technika: CAS 24 LIAZ
51.událost - 3.9.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Dešenice. Mělo se jednat o otevření domu se zraněnou osobou. Dům se podařilo otevřít sousedům před naším příjezdem. Po ošetření pacientky ZZS jsme pomohli s jejím transportem do sanitního vozu. Na místě dále Policie ČR Nýrsko.

Technika: RZA Nissan