Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Únor

16.událost - 29.2.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci mezi obcemi Nýrsko a Zelená Lhota. Jednalo se o několik padlých stromů. Všechny jsme za pomoci motorových pil odstranili.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
15.událost - 29.2.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci mezi obcemi Chudenín a Všeruby. Jednalo se o strom spadlý na sloup telefonního vedení. Strom jsme za pomoci motorové pily a nastavovacího žebříku odstranili. Sloup telefonního vedení jsme pomocí kurtu upevnili k dalšímu stromu, abychom mohli zprůjezdnit komunikaci. Dále jsme si vyžádali příjezd technika telefonní společnosti pro řádnou opravu telefonního sloupu. Na místě dále Policie ČR Nýrsko.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
14.událost - 22.2.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci mezi obcemi Chudenín a Liščí. Jednalo se o dva stromy nahnuté nad vozovku a lehce opřené o telefonní kabel. Stromy se nám podařilo pomocí motorové pily a nastavovacího žebříku odstranit. Bez poškození kabelu.

Technika: CAS 24 LIAZ
13.událost - 19.2.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Nýrsko. Jednalo se o otevření domu se zraněnou osobou. Tu jsme následně pomohli naložit do sanitního vozu.

Technika: RZA Nissan
12.událost - 12.2.2016 - Spolupráce se složkami IZS

      Jednotka vyjela k nahlášené spolupráci se složkami IZS v obci Nýrsko. Jednalo se o otevření bytových dveří s podezřením, že se v bytě nachází zraněná osoba. Dveře jsme otevřeli a v bytě se opravdu nacházela zraněná osoba. Vyžádali jsme si příjezd ZZS a pomohli osobu transportovat do sanitního vozu. Na místě dále HZS Klatovy a Policie ČR Nýrsko.

Technika: RZA Nissan
11.událost - 10.2.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci mezi obcemi Milence a Hamry. Jednalo se o dva spadlé stromy. Oba jsme odstranili za pomoci motorové pily.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
10.událost - 9.2.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Nýrsko. Jednalo se o zlomenou větev, která zůstala nebezpečně viset ze stromu. Tuto jsme za pomoci nastavovacího žebříku a motorové pily odstranili.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
9.událost - 8.2.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci mezi obcemi Nýrsko a Starý Láz. Jednalo se o jeden padlý strom přes vozovku. Tento jsme odstranili za pomoci motoré pily. Po dobu odstraňování jsme na místě řídili dopravu.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
8.událost - 6.2.2016 - Záchrana osob a zvířat

      Jednotka vyjela k nahlášené záchraně osob a zvířat. Jednalo se o ulítlého papouška, který se bohužel usadil na vysokém stromě. Nezbylo nám než počkat na příjezd plošiny HZS Klatovy, ze které byl papoušek "uloven" a vrácen majiteli. Na místě jsme řídili dopravu.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
7.událost - 3.2.2016 - Záchrana osob a zvířat

      Jednotka vyjela k nahlášené záchraně osob a zvířat v obci Nýrsko. Jednalo se o člověka spadlého do řeky Úhlavy, který se nemohl vlastními silami dostat na břeh. Na místě jsme poskytli předlékařskou péči a udržovali osobu v teple do příjezdu ZZS. Na místě dále HZS Klatovy, SDH Janovice nad Úhlavou a Policie ČR Nýrsko.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ