Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Srpen

50.událost - 28.8.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Děpoltice. Jednalo se o hnízdo sršňů na půdě. K likvidaci jsme použili postřik.

Technika: CAS 24 LIAZ
49.událost - 27.8.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Milence. Jednalo se o hnízdo sršňů v podhledu chaty. Z důvodu špatného přístupu ke hnízdu, jsme pouze provedli postřik okolí hnízda.

Technika: CAS 24 LIAZ
48.událost - 26.8.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Zelená Lhota. Jednalo se o hnízdo sršňů ve verandě domu. Se souhlasem majitelky jsme demontovali část obložení a hnízdo zlikvidovali postřikem.

Technika: CAS 24 LIAZ
47.událost - 25.8.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Nýrsko. Jednalo se o hnízdo sršňů pod střešním plechem. K likvidaci jsme použili sprej.

Technika: CAS 24 LAIZ
46.událost - 15.8.2016 - Požár

      Jednotka vyjela k nahlášenému požáru mezi obcemi Liščí a Pláně. Jednalo se o vysokou hromadu klestí. K lokalizaci jsme použili tři proudy "C" a místo osvětlovali osvětlovacím agregátem. Na místě dále HZS Domažlice, JSDHO Kdyně, JSDHO Pocínovice a Policie ČR.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ, CAS 24 TATRA

PS: Za fotky děkujeme SDH Pocínovice.
45.událost - 13.8.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Zelená Lhota. Jednalo se o jedno hnízdo sršňů v kolně. K jeho likvidaci jsme použili postřik a vysavač.

Technika: CAS 24 LIAZ
44.událost - 12.8.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Skelná Huť. Jednalo se o tři hnízda sršňů v půdním prostoru. Jedno jsme zlikvidovali pomocí postřiku a dvě nepřístupná, pomocí spreje.

Technika: CAS 24 LIAZ
43.událost - 5.8.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci mezi obcemi Chudenín a Všeruby. Jednalo se o padlý strom přes telefonní vedení. Strom jsme odstranili pomocí motorové pily. Telefonní vedení zůstalo nepoškozené.

Technika: CAS 24 LIAZ
42.událost - 4.8.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Dešenice. Jednalo se o dvě hnízda sršňů ve štítu chaty. Se souhlasem majitele jsme rozebrali část podhledu štítu a hnízda zlikvidovali pomocí spreje.

Technika: CAS 24 LIAZ
41.událost - 4.8.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Zelená Lhota. Jednalo se o jedno hnízdo sršňů a jedno hnízdo vos. Se souhlasem majitele objektu jsme provedli částečnou demontáž zateplené fasády. Hnízda jsme následně, z nastavovacího žebříku, zlikvidovali pomocí postřiku.

Technika: CAS 24 LIAZ