Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Říjen

62.událost - 20.10.2016 - Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě mezi obcemi Bystřice nad Úhlavou a Pocínovice. Jednalo se o nehodu jednoho osobního vozidla, které skončilo převrácené v příkopu na střeše. Řidička byla v péči ZZS. Na místě jsme provedli protipožární opatření a řídili dopravu. Na místě dále HZS Klatovy a Policie ČR.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
61.událost - 7.10.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Nýrsko. Jednalo se o otevření bytových dveří, kde se nacházela nemocná osoba. Vylomením vložky FAB jsme dveře otevřeli a umožnili tak vstupu ZZS, která si nemocnou osobu převzala do své péče. Po prvotním ošetření jsme pomohli s transportem osoby do sanitního vozu. Na místě dále HZS Klatovy a Policie ČR Nýrsko.

Technika: RZA Nissan
60.událost - 7.10.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Nýrsko. Jednalo se o jednu osobu uvězněnou ve výtahu jednoho panelového domu. Výtah jsme otevřeli a nezraněnou osobu vysvobodili.

Technika: RZA Nissan