Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Leden

6.událost - 30.1.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Nýrsko. Jednalo se o jeden padlý strom přes chodník vedoucího na nádraží. Tento jsme odstranili pomocí motorové pily.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
5.událost - 25.1.2016 - Činnost

      Jednotka vyjela na žádost jedné Nýrsko firmy na mytí komunikace mezi obcemi Skelná Huť a Uhliště. Použili jsme 1x proud C.

Technika: CAS 24 TATRA
4.událost - 23.1.2016 - Požár

      Jednotka vyjela k nahlášenému požáru v obci Nýrsko. Jednalo se o komín jednoho domu. Provedli jsme vyčištění a vybrání. Na místě dále HZS Klatovy a Policie ČR Nýrsko.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
3.událost - 17.1.2016 - Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě mezi obcemi Nýrsko a Petrovice nad Úhlavou. Jednalo se o jedno havarované osobní vozidlo. Posádka již byla venku a jedna zraněná osoba v péči ZZS. Na místě jsme provedli protipožární opatření a zajistili místo nehody. Na místě dále HZS Klatovy a Policie ČR Nýrsko.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
2.událost - 15.1.2016 - Požár

      Jednotka vyjela k nahlášenému požáru v obci Nýrsko. Z nahlášeného požáru popelnice se vyklubalo hořící auto. To jsme uhasili pomocí vysokotlaku. Po vyšetření vyšetřovatelem jsme auto předali majiteli. Na místě dále HZS Klatovy a Policie ČR Nýrsko.

Technika: CAS 24 LIAZ
1.událost - 13.1.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Nýrsko. Jednalo se o únik ropných látek, konkrétně motorovou naftu, unikající z vozidla v délce cca. 2 km. K její likvidaci jsme použili Sorbent. Na místě dále HZS Klatovy a Městská Policie Nýrsko.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ