Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Duben

24.událost - 27.4.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Nýrsko. Jednalo se o naftovou skvrnu o velikosti cca. 30x0,5 metru. Zlikvidovali jsme ji pomocí Sorbentu.

Technika: CAS 24 LIAZ
23.událost - 25.4.2016 - Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě mezi obcemi Děpoltice a Strážov. Jednalo se o nehodu jednoho osobního automobilu v příkopu. Řidič na místě nebyl. Provedli jsme protipožární opatření a odpojili autobaterii. Dále jsme prohledali okolí nehody, ale řidiče se nám nalézt nepodařilo. Toho nakonec přivezla Policie ČR Nýrsko. Po vyšetření nehody jsme uklidili vozovku. Na místě dále HZS Klatovy.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
22.událost - 12.4.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci mezi obcemi Bystřice nad Úhlavou a Pocínovice. Jednalo se o skvrnu hydraulického oleje ve velikosti cca. 1000x0,5m. Olej jsme zlikvidovali pomocí Sorbentu. Na místě dále HZS Klatovy.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
21.událost - 5.4.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci na komunikaci mezi obcemi Zelená Lhota a Hojsova Stráž. Jednalo se o jeden padlý strom přes vozovku. Tento jsme odstranili pomocí motorové pily a vozovku jsme uklidili. Na místě dále Policie ČR Nýrsko.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ