Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Červen

37.událost - 30.6.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci mezi obcemi Zelená Lhota a Hojsova Stráž. Jednalo se o spadlý strom, který se zaklínil do druhého a přečníval do vozovky. Tento jsme zlikvidovali pomocí motorové pily a vozovku uklidili.

Technika: CAS 24 LIAZ
36.událost - 13.6.2016 - Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě mezi obcemi Nýrsko a Petrovice. Jednalo se o nehodu jednoho osobního vozu. Řidič byl v době našeho příjezdu mimo vozidlo a v péči ZZS. Na místě jsme provedli protipožární opatření. Na místě dále HZS Klatovy a Policie ČR.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
35.událost - 10.6.2016 - Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě mezi obcemi Milence a Zelená Lhota. Jednalo se o střet osobního automobilu a motocyklu. Zraněnému motorkáři jsme poskytli předlékařskou pomoc a po příjezdu ZZS jsme provedli protipožární opatření a na místě řídili dopravu. Po vyšetření nehody jsme uklidili vozovku. Na místě dále HZS Klatovy a Policie ČR Nýrsko.

Technika: CAS 24 LIAZ
34.událost - 8.6.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Nýrsko. Jednalo se o otevření bytu, ve kterém se měla nalézat osoba, kterou již několik dní nikdo neviděl. Dveře jsme otevřeli a byt předali Policii ČR Nýrsko. Ta k osobě v bytě zavolala ZZS.

Technika: RZA Nissan
33.událost - 7.6.2016 - Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě v obci Nýrsko. Jednalo se o střet osobního automobilu a cyklistky. Na místě jsme provedli zajištění místa nehody, protipožární opatření a řídili jsme dopravu. Dále jsme asistovali ZZS s ošetřením a naložením cyklistky do sanitního vozu. Po vyšetření nehody Dopravní Policií, jsme provedli úklid vozovky. Na místě dále HZS Klatovy, Policie ČR Nýrsko a Městská Policie Nýrsko.

Technika: RZA Nissan, zbytek jednotky šel po svých (ne že by byl nedostatek vozidel, ale bylo to kousek od hasičské zbrojnice)
32.událost - 6.6.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Nýrsko. Jednalo se o vyproštění uvízlé osoby z kabiny výtahu. Tuto jsme bez zranění vyprostili. Na místě dále Policie ČR Nýrsko.

Technika: RZA Nissan
31.událost - 6.6.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Nýrsko. Jednalo se o otevření zabouchnutých dveří, s malým dítětem uvnitř bytu. Dveře jsme otevřeli a dítě nezraněné předali matce. Na místě dále Policie ČR Nýrsko.

Technika: RZA Nissan
30.událost - 5.6.2016 - Planý poplach

      Jednotka vyjela k nahlášenému požáru v obci Bystřice nad Úhlavou. Jednalo se o poplach vyhlášený PCO (pult centrální ochrany) na základě čidla v jednom ze zdejších objektů. Jednalo se však jen o planý poplach. Na místě dále HZS Klatovy.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ, CAS 24 TATRA
29.událost - 4.6.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Nýrsko. Jednalo se o vyproštění dvou osob ze zaseknutého výtahu. Uvízlé osoby jsme v pořádku vyprostili. Na místě dále HZS Klatovy.

Technika: RZA Nissan