Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Březen

20.událost - 27.3.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Liščí. Jednalo se o únik oleje na komunikaci. Skvrnu o rozměru 4x1 metru jsme zlikvidovali pomocí Sorbentu. Na místě dále Policie ČR Nýrsko.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
19.událost - 13.3.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Nýrsko. Jednalo se o ropnou skvrnu v délce cca. 1km. Z tohoto důvodu byla povolána jednotka z HZS Klatovy. K likvidaci byl použit Sorbent. Na místě dále Policie ČR Nýrsko a Správa a Údržba Silnic.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
18.událost - 3.3.2016 - Požár

      Jednotka vyjela k nahlášenému požáru v obci Dešenice. Naštěstí se jednalo o planý poplach, který spustilo požárním čidlo. Na místě dále HZS Klatovy a Policie ČR Nýrsko.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ, CAS 24 TATRA
17.událost - 1.3.2016 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Nýrsko. Jednalo se o tři stromy, které byly zlomené a zasahovaly na chodník. Všechny jsme za pomoci motorové pily, nastavovacího žebříku a lana odstranili. Jeden ze stromů zůstal i po odříznutí zlomené části nebezpečně nakloněn. Protože by při jeho odstranění hrozilo poškození veřejného osvětlení a blízkého plotu, bylo rozhodnuto o odstranění stromu technickými službami s plošinou následujícího dne. Místo tedy Městská Policie označila páskou se zákazem vstupu.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ