Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Únor

5.událost - 25.2.2015 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené spolupráci se složkami IZS do obce Dešenice. Jednalo se o resuscitaci jedné osoby. Na oživování jsme se podíleli s kolegy z HZS Klatovy až do příjezdu ZZS. Přes veškerou snahu se již nepodařilo osobu oživit.

Technika: Ford Transit
4.událost - 23.2.2015 - Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě mezi obcemi Bystřice nad Úhlavou a Úborsko. Jednalo se o jeden osobní automobil převrácený v příkopu. Jedna osoba byla mimo vozidlo a lehce zraněna. Poskytli jsme jí předlékařskou první pomoc a vyžádali si příjezd ZZS. Na místě jsme provedli protipožární opatření a řídili dopravu. Následně jsme odtahové službě pomohli s naložením auta. Uniklé provozní kapaliny jsme zlikvidovali pomocí sorbentu. Před odjezdem jsme ještě umyli vozovku. Na místě dále ZZS, HZS Klatovy a Policie ČR.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
3.událost - 21.2.2015 - Požár

      Jednotka vyjela k nahlášenému požáru nízké budovy v obci Pocínovice. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o zahoření půdních prostor jedné chalupy. Místní jednotka dobrovolných hasičů již měla oheň pod kontrolou a tak jsme jim pouze dodávali vodu k dohašení. Na místě dále HZS Klatovy, HZS Domažlice, SDH Pocínovice, SDH Janovice nad Úhlavou a Policie ČR.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ, CAS 24 TATRA

PS: Malá zajímavost, přesně před rokem, též na nýrský masopust, jsme byli na pocinovsku u dopravní nehody.