Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Prosinec

66.událost - 31.12.2015 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Nýrsko. Jednalo se o únik plynu v jednom bytovém domě. Na místě jsme uzavřeli hlavní přívod plynu do domu a následně provedli evakuaci obyvatel. Celý dům jsme odvětrali. Žádný únik se nám nepodařilo zjistit, proto jsme vlastníkovi doporučili provedení měření a kontroly specializovanou firmou. Na místě dále HZS Klatovy a Policie ČR Nýrsko.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
65.událost - 28.12.2015 - Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě v obci Nýrsko. Jednalo se o nehodu motocyklu. Na místě jsme vystřídali přítomné řidiče  a ve spolupráci se ZZS pokračovali v oživování motorkáře. Dále jsme provedli protipožární opatření a řídili jsme provoz. Bohužel zranění motorkáře byla neslučitelná se životem a přes veškerou snahu se ho nepovedlo oživit. Místo nehody jsme během vyšetřování osvětlovali světelným stožárem. Po vyšetření jsme pomohli odtahové službě s naložením motocyklu a místo nehody uklidili. Na místě dále HZS Klatovy, Policie ČR a Letecká ZS.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ

Článek na stránkách Klatovského Deníku:
64.událost - 22.12.2015 - Železniční dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené železniční nehodě, na trati mezi obcemi Zelená Lhota a Hojsova Stráž. Jednalo se o náraz vlaku do padlého stromu. Při nehodě se naštěstí nikomu nic nestalo. Místo si převzali drážní hasiči z Plzně.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
63.událost - 15.12.2015 - Požár

      Jednotka vyjela k nahlášenému požáru v jednom výrobním závodě v Nýrsku. Jednalo se o zahoření několika molitanových balíků. K jejich uhašení jsme použili práškový hasící přístroj a následně je vynesli ven. Zásah probíhal s použitím dýchací techniky. Na místě dále HZS Klatovy a Policie ČR Nýrsko.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
62.událost - 12.12.2015 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci u obce Zelená Lhota. Jednalo se o jeden spadlý strom na železniční cestu mezi Dešenicemi a Zelenou Lhotou. Protože terén nedovoloval dojet až na místo auty, museli jsme cca. 500 metrů po svých. Strom jsme odstranili pomocí motorové pily. Na místě dále jednotka Drážních hasičů z Plzně.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ