Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Listopad

61.událost - 23.11.2015 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Nýrsko. Jednalo se o dvě skvrny ropných látek o rozměrech cca. 300x1m a 150x1m. K jejich likvidaci jsme použili Sorbent. Na místě dále Policie ČR Nýrsko.

Technika: CAS 24 LIAZ
60.událost - 23.11.2015 - Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě v obci Nýrsko. Jednalo se o nehodu jednoho vozu. Posádka byla mimo vozidlo, v péči ZZS. Provedli jsme protipožární opatření. Po vyšetření nehody Dopravní Policií jsme vozidlo odtlačili mimo vozovku. Na místě dále HZS Klatovy a Policie ČR Nýrsko.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
59.událost - 22.11.2015 - Požár

      Jednotka vyjela k nahlášenému požáru v obci Nýrsko. Jednalo se o zkrat a následné vznícení elektro přístroje. Ten byl uhašen majiteli před naším příjezdem. Jedna osoba se nadýchala zplodin. U té jsme provedli předlékařské ošetření, a následně byla převezena ZZS do nemocnice. Po vyšetření vyšetřovatelem HZS byl byt předán majiteli. Na místě dále Policie ČR Nýrsko.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
58.událost - 2.11.2015 - Požár

      Jednotka vyjela k nahlášenému požáru v obci Bystřice nad Úhlavou. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se naštěstí jedná pouze o planý poplach.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ, CAS 24 TATRA