Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Březen

13.událost - 31.3.2015 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci mezi obcemi Chudenín a Fleky. Jednalo se o nakloněný telefonní sloup, zasahující do vozovky. Uvolnili jsme telefonní kabel a sloup odstranili.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
12.událost - 31.3.2015 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci mezi obcemi Děpoltice a Rovná. Jeden strom a motorová pila.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
11.událost - 31.3.2015 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci mezi obcemi Hodousice a Blata. Tentokrát jen jeden strom, ale opět motorová pila. Strom při pádu strhl telefonní kabel. Tento jsme pomocí nastavovacího žebříku provizorně připevnili, aby nezasahoval do vozovky. Na místě dále společná hlídka Policie ČR Nýrsko a Městské policie Nýrsko.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
10.událost - 31.3.2015 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci mezi obcemi Chudenín a Liščí. Opět dva padlé stromy a opět motorová pila k odstranění.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
9.událost - 31.3.2015 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci mezi obcemi Milence a Zelená Lhota. Jednalo se o dva padlé stromy. K odstranění jsme použili motorovou pilu.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
8.událost - 27.3.2015 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v Nýrsku. Mělo se jednat o unikající plyn z kanalizace v jednom nýrském podniku. Na místě jsme provedli průzkum. Jelikož jsme nic neobjevili, počkali jsme na příjezd jednotky HZS Klatovy, kteří vlastní měřící přístroj pro měření úniku plynu. Ani oni nic nedetekovali. Před naším odjezdem přijeli zaměstnanci plynárenské společnosti s dalším přístrojem. Na místě dále HZS Klatovy a Policie ČR Nýrsko.

Technika: CAS 24 LIAZ
7.událost - 22.3.2015 – Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě směr Chudenín. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o dopravní nehodu jednoho osobního automobilu, které skončilo v poli. Zraněné osoby byly již v péči ZZS. Provedli jsme protipožární opatření a společně s HZS Klatovy zametli vozovku. Dále na místě HZS Klatovy, ZZS Nýrsko, Policie ČR Nýrsko a Dopravní policie ČR.

Technika: CAS 24 Liaz, RZA Nissan

Pěkný článek na Klatovském deníku zde.

 
6.událost - 21.3.2015 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v Nýrsku. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o unikající vodu. Uzavřeli jsme uzávěr vody a uniklou vodu odčerpali pomocí vysavače. Dále na místě HZS Klatovy.

Technika: Ford Transit, RZA Nissan