Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Září

41.událost – 23.9.2014 – Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě do Zelené Lhoty. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o dopravní nehodu dvou osobních vozidel. Řidiči již byli mimo vozidla. Provedli jsme protipožární opatření u obou vozidel. Unikající provozní kapaliny jsme zlikvidovali pomocí sorbentu. Po vyšetření dopravní policií jsme provedli úklid vozovky a pomohli s naložením vozidel odtahové službě. Při nakládání vozidel na odtahovou službu jsme řídili dopravu na místě nehody.  Na místě dále Police ČR a ZZS Nýrsko.

Technika: CAS 24 LIAZ
40.událost – 15.9.2014 – Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené pomoci ZZS. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o snesení jednoho pacienta.

Technika: CAS 24 LIAZ
39.událost - 14.9.2014 – Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené skvrně na kruhovém objezdu. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o skvrnu od nafty v délce cca 15m a šířce cca 20cm. K likvidaci jsme použili sorbent. Na místě dále Policie ČR Nýrsko.

Technika: CAS 24 LIAZ
38.událost - 12.9.2014 - Planý poplach

      Jednotka měla vyjet k nahlášenému požáru v jednom výrobním závodě v Nýrsku. Výjezd byl v poslední chvíli odvolán. Zřejmě došlo ke špatnému vyhodnocení snímačů EPS.
37.událost - 9.9.2014 - Planý poplach

      Jednotka měla vyjet k nahlášenému požáru v jednom výrobním závodě v Nýrsku. Výjezd byl v poslední chvíli odvolán. Zřejmě došlo ke špatnému vyhodnocení snímačů EPS.
36.událost - 9.9.2014 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Nýrsko. Jednalo se o tekoucí vodu z jednoho bytu v panelovém domě. Majitel nebyl doma, proto jsme museli za asistence Policie ČR otevřít bytové dveře a vodu zastavit ve stoupačkách. Vody nevyteklo tolik, aby to bylo na čerpání, proto jsme byt předali Policii a vrátili se na základnu.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
35.událost - 8.9.2014 – Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě směr Zelená Lhota. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o nehodu nákladního a osobního automobilu. Osoby již byli mimo vozidla. Provedli jsme protipožární opatření. Zajistili jsme místo nehody a řídili jsme na místě dopravu do doby vystřídání Policií ČR. K likvidaci unikajících provozních látek z osobního vozidla jsme použili sorbent. Po vyšetření dopravní policií jsme provedli úklid vozovky a pomohli s naložením osobního vozidla odtahové službě. Na místě dále ZZS Nýrsko a Dopravní policie.

Technika: CAS 24 LIAZ, RZA NISSAN