Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Únor

8.událost - 11.2.2014 - Planý poplach

      Jednotka vyjela k nahlášenému požáru nízké budovy v obci Bystřice nad Úhlavou. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o falešný poplach, vyvolaný jedním požárním čidlem napojeného na systém EPS. Společně s kolegy z HZS Klatovy jsme pro jistotu budovu prošli a zkontrolovali. Na místě dále HZS Klatovy.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ, CAS 24 TATRA
7. událost - 8.2.2014 –Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě směr Pocínovice. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o nehodu dvou osobních vozidel. Jedno z nich hořelo. Posádky již byly mimo vozidla. K uhašení vozidla jsme použili vysokotlak. Po uhašení jsme provedli protipožární opatření obou vozidel. Po vyšetření dopravní policií jsme provedli společně s HZS Klatovy úklid vozovky. Na místě dále HZS Klatovy, Policie ČR Domažlice a ZZS Nýrsko + Domažlice. 

Technika:  RZA NISSAN, CAS 24 LIAZ
6. událost - 7.2.2014 –Požár

      Jednotka vyjela k nahlášenému požáru domu v Nýrsku. Po příjezdu na místo a následném průzkumu jsme zjistili, že se jedná o požár komínového tělesa. K uhašení jsme použili sůl a písek. HZS Klatovy ošetřili majitele domu, který měl popálenou dlaň. Společně s HZS Klatovy jsme čistili komín a vybírali popel. V hasičské zbrojnici asistovala při výjezdu Městská policie Nýrsko. Na místě jsme dále prováděli dozor v nočních hodinách. Na místě dále HZS Klatovy, Policie ČR Nýrsko, Městská policie Nýrsko, JSDHO Janovice nad Úhlavou, JSDHO Pocínovice . 

Technika:  RZA NISSAN, CAS 24 LIAZ, CAS 24 TATRA
Autor fotek : Soňa Klugová
5. událost - 3.2.2014 –Požár

      Jednotka vyjela k nahlášenému požáru stromu v Nýrsku. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o požár jednoho stromu včetně informativních značek, které jsou poblíž  stromu. K lokalizaci jsme použili vysokotlak. Na místě dále HZS Klatovy a Policie ČR Nýrsko.

Technika:  RZA NISSAN, CAS 24 LIAZ