Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Srpen

34.událost - 29.8.2014 – Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené likvidaci nebezpečného hmyzu do Zelené Lhoty. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o hnízdo vos ve štítě střechy kolny a sršní hnízdo ve štítě rodinného domu. Se souhlasem majitele jsme rozebrali 3 prkna ve štítě a hnízdo zlikvidovali. K likvidaci jsme použili postřik a nastavovací žebřík.

Technika: CAS 24 LIAZ
33.událost - 27.8.2014 – Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě s následkem požáru. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o dopravní nehodu jednoho osobního automobilu, které skončilo převrácené na střeše v příkopu. Vozidlo bylo bez známek požáru a řidič nezraněn. Provedli jsme protipožární opatření včetně odpojení autobaterie. Pomohli jsme s naložením automobilu na vozidlo odtahové služby a provedli úklid vozovky. Dále na místě Policie ČR a HZS Klatovy.

Technika: CAS 24 LIAZ, RZA NISSAN, CAS 24 TATRA
32.událost - 27.8.2014 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Nýrsko. Jednalo se o jedno vosí hnízdo, které jsme zlikvidovali pomocí postřiku.

Technika: CAS 24 LIAZ
31.událost - 16.8.2014 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci mezi obcemi Nýrsko a Hojsova Stráž. Jednalo se o olejovou skvrnu táhnoucí se mezi uvedenými obcemi. Vzhledem ke vzdálenosti, na které byl olej vyteklý, byla požádána o spolupráci Správa u údržba silnic, která nasadila čistící vůz.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ