Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Říjen

54.událost - 29.10.2014 – Požár

      Jednotka vyjela k nahlášenému požáru komína v Nýrsku. Po příjezdu na místo a následném průzkumu jsme nenašli známky hoření. Dále na místě Policie ČR Nýrsko a HZS Klatovy.

Technika: CAS 24 LIAZ, RZA Nissan, CAS 24 TATRA
53.událost - 26.10.2014 – Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o dopravní nehodu dvou osobních automobilů. Provedli jsme protipožární opatření a uniklé provozní kapaliny zlikvidovali pomocí sorbentu. Po vyšetření dopravní policií jsme uklidili vozovku. Dále na místě Policie ČR Nýrsko.

Technika: CAS 24 LIAZ
52.událost - 23.10.2014 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci mezi obcemi Nýrsko a Chudenín. Jednalo se o čerpání vody z garáže a přilehlého přístřešku. Použili jsme kalové čerpadlo.

Technika: CAS 24 LIAZ
51.událost - 18.10.2014 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v Nýrsku. Jednalo se o unikající naftu z jednoho zaparkovaného vozu. Tuto jsme zlikvidovali pomocí Sorbentu. Na místě dále Policie ČR.

Technika: CAS 24 LIAZ
50.událost - 18.10.2014 - Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě na komunikaci za obcí Nýrsko. Jednalo se o střet dvou osobních automobilů. Při našem příjezdu byly osoby mimo vozidla a v péči zdravotnické služby. Na místě jsme provedli protipožární opatření. Dále jsme řídili dopravu. Na místě dále Policie ČR, HZS Klatovy a ZZS Nýrsko a Klatovy.

Technika: RZA Nissan, Fiat Ducato
49.událost - 18.10.2014 - Planý poplach

      Jednotka vyjela k nahlášenému požáru jednoho výrobního závodu v Nýrsku. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o planý poplach, kdy jedno z požárních čidel spustilo poplach. Na místě dále HZS Klatovy.

Technika: CAS 24 LIAZ
48.událost - 18.10.2014 - Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě v Nýrsku. Jednalo se o jedno vozidlo, které skončilo mimo vozovku. Řidič byl mimo vozidlo a nezraněn. Na místě jsme provedli protipožární opatření. Na místě dále Policie ČR.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
47.událost - 11.10.2014 – Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě v Petrovicích nad Úhlavou. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o dopravní nehodu jednoho osobního automobilu a řidič byl již v péči ZZS. Provedli jsme protipožární opatření. Na místě dále Policie ČR Nýrsko, ZZS Nýrsko, Dopravní policie ČR a HZS Klatovy.

Technika: CAS 24 LIAZ, RZA Nissan
46.událost - 10.10.2014 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v Nýrsku. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o vytékající vodu z opravovaného odpadu záchodové mísy. Provedli jsme provizorní opravu. Na místě dále Policie ČR Nýrsko a Městská policie Nýrsko.

Technika: CAS 24 LIAZ, RZA Nissan
45.událost - 7.10.2014 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci do obce Červené Dřevo. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o dvě sršní hnízda. Hnízda jsme zlikvidovali pomocí postřiku, motorového vysavače a nastavovacího žebříku.

Technika: CAS 24 LIAZ
44.událost - 6.10.2014 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Nýrsko.Jednalo se o otevření dveří jednoho domu, za kterými měla být jedna osoba. Tuto si odvezla na vyšetření posádka ZZS. Na místě dále hzs Klatovy, Policie ČR a HZS Klatovy

Technika: CAS 24 LIAZ
43.událost - 3.10.2014 - Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě v obci Nýrsko. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o nehodu tří vozidel. Osoba z jednoho vozu byla zraněna. Na místě jsme provedli protipožární opatření.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
42.událost – 1.10.2014 – Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě v Nýrsku. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o dopravní nehodu kamionu a cyklisty. Na místě jsme pomáhali ZZS a následně se zajištěním místa pro přistání LZS. Na místě jsme také řídili dopravu a pomohli se zakreslením místa nehody. Po vyšetření dopravní policií jsme provedli úklid vozovky. Na místě dále Police ČR, ZZS Klatovy, LZS a HZS Klatovy.

Technika: CAS 24 LIAZ, RZA NISSAN