Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Prosinec

60.událost - 31.12.2014 – Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci do Staré Lhoty. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o spadlý strom přes silnici. Ten jsme zlikvidovali pomocí motorové pily. Na místě dále Policie ČR Nýrsko.

Technika: CAS 24 LIAZ, RZA Nissan
59.událost - 30.12.2014 – Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Nýrsko. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o otevření uzamčených dveří. Dveře jsme otevřeli vylomením zámku a osobu předali do péče ZZS. Na místě dále Policie ČR Nýrsko, ZZS Nýrsko a HZS Klatovy.

Technika: CAS 24 LIAZ
58.událost - 29.12.2014 – Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě směr Janovice nad Úhlavou. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o dopravní nehodu jednoho osobního automobilu, které sjelo mimo vozovku. Po následném průzkumu jsme auto vyprostili zpět na silnici. Na místě dále Policie ČR Nýrsko.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
57.událost - 28.12.2014 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Nýrsko. Jednalo se o pomoc se snesením pacienta do sanitního vozu. Na místě dále ZZS Nýrsko.

Technika: RZA Nissan