Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Leden

4. událost - 31.1.2014 –Požár

      Jednotka vyjela k nahlášenému požáru domu do Bystřice nad Úhlavou. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o požár místnosti v rodinném domě a JSDHO Bystřice již byla na místě. Vypnuli jsme elektrický proud. K lokalizaci jsme použili vysokotlak a dýchací přístroje. Na místo jsme nechali přivolat ZZS Nýrsko z důvodu nadýchání zplodin majitele domu a jednoho z místních hasičů. Dále jsme provedli přirozené odvětrání. Na místě dále HZS Klatovy, JSDHO Janovice a Policie ČR Nýrsko.

Technika:  RZA NISSAN, CAS 24 LIAZ, CAS 24 TATRA
3.událost - 16.1.2014 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Nýrsko. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o zabouchnuté bytové dveře. V bytě bylo v tu chvíli malé dítě. Dveře jsme otevřeli a byt předali přítomné majitelce.

Technika: RZA Nissan
2.událost - 9.1.2014 - Požár

      Jednotka vyjela k nahlášenému požáru za obcí Nýrsko. Po příjezdu na místo jsme zjistili,že se jedná o dvě hromady žhavého popela po pálení biologického odpadu, které někdo nedostatečně zajistil proti možnému rozhoření se. Hromady jsme rozhrnuli a prolili vodou.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ, CAS 24 TATRA
1.událost - 9.1.2014 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v Nýrsku. Jednalo se o otevření bytových dveří. V bytě se měla nacházet jedna osoba, která nereagovala na klepání ani zvonek. K otevření dveří jsme použili speciální nářadí. Osoba uvnitř byla nezraněna a komunikovala. Vše jsme tedy předali přítomné Policii ČR a vrátili se na základnu.

Technika: RZA Nissan