Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Duben

16.událost - 29.4.2014 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v Nýrsku. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o otevření zamčených bytových dveří, za kterými naříkala osoba. Za asistence Policie ČR jsme dveře otevřeli a zraněnou osobu předali do péče ZZS Nýrsko. Poté jsme ještě pomohli zraněnou osobu snést do sanitního vozu.

Technika: RZA Ford Transit
15.událost - 26.4.2014 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v Nýrsku. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o pomoc invalidnímu pacientovi. Tomuto jsme pomohli zpět na invalidní vozík.

Technika: RZA Ford Transit
14.událost - 19.4.2014 - Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě v obci Nýrsko. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o nehodu jednoho osobního automobilu. Řidička byla při našem příjezdu mimo vozidlo a nezraněna. Na místě jsme provedli protipožární opatření a zajistili únik provozních kapalin z havarovaného vozu.

Technika: RZA Ford Transit
PS: Perlička od zásahu. Podařilo se nám vyfotit naše nové RZA. Jeho čas se již blíží. :)
13.událost - 9.4.2014 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v Nýrsku. Mělo se jednat o otevření bytových dveří, za kterými měla naříkat osoba. Při našem příjezdu již byly dveře otevřeny. Osobu si vzali do péče zdravotníci ze ZZS Nýrsko, kteří na místo dorazili zároveň s námi.

Technika: RZA Ford Transit