Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Červenec

30.událost - 22.7.2014 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci k obci Chudenín. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o dva spadlé stromy přes komunikaci a spadlé telefonní vedení. Spadlé telefonní vedení jsme ohlásili na KOPIS a stromy odstranili pomocí dvou motorových pil. Dále na místě Policie ČR.

Technika: CAS 24 LIAZ, RZA NISSAN
29.událost - 12.7.2014 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Nýrsko. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o olejovou skvrnu, cca. 2x2 metry. Tuto jsme odstranili pomocí Sorbentu.

Technika: CAS 24 LIAZ
28.událost - 3.7.2014 - Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě mezi obcemi Uhliště a Svatá Kateřina. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o střet osobního automobilu s dodávkou. Osoby již byly mimo vozidla a nezraněny. Na místě jsme provedli protipožární opatření a pomohli s naložením dodávky na odtahovou službu. Poté jsme uklidili vozovku. Na místě dále Policie ČR.

Technika: CAS 24 LIAZ
27.událost - 3.7.2014 - Požár

      Jednotka vyjela k nahlášenému požáru v obci Nýrsko. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o požár několika stohů palet. K hašení jsme použili dva vysokotlaké proudy a stohy postupně rozundavali a dohašovali drobná ohniska. Na místě dále HZS Klatovy, SDH Janovice nad Úhlavou, Policie ČR a Městská policie.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ, CAS 24 TATRA
26.událost - 3.7.2014 - Činnost

      Na žádost starosty obce jsme vyjeli na mytí komunikace mezi obcemi Nýrsko a Stará Lhota.

Technika: CAS 24 TATRA