Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Červen

25.událost - 30.6.2014 - Činnost

      Jednotka vyjela na žádost starosty obce k vyčištění a propláchnutí dvou propustí kanalizace u Lesního divadla. Po příjezdu na místo jsme provedli vyčištění a propláchnutí kanalizace jedním proudem "B".

Technika: CAS 24 LIAZ
24.událost - 21.6.2014 - Požár
 
      Jednotka vyjela k nahlášenému požáru lesního porostu u obce Milence. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o zahoření lesní hrabanky na ploše cca. 8m². Oheň jsme zlikvidovali za pomocí jednoho proudu "C". Na místě dále HZS Klatovy a Policie ČR.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
23.událost - 17.6.2014 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v Nýrsku. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o jednu olejovou skvrnu, kterou jsme pomocí Absodanu odstranili.

Technika: CAS 24 LIAZ
22.událost - 16.6.2014 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci do obce Hadrava. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o několik olejových skvrn v délce několika desítek metrů. Tyto jsme za použití Absodanu zlikvidovali. Na místě dále Policie ČR.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
21.událost - 14.6.2014 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Milence. Mělo se jednat o vyproštění uvíznuté osoby. Po našem příjezdu již byla osoba vyproštěna a v péči ZZS. Protože osoba nedýchala ani neměla puls, střídali jsme se se záchranáři ze ZZS v jejím oživování až do příjezdu doktora z Klatov. Ten přivezl přístroj pro nepřímou masáž srdce, tzv. LUCAS. Po jeho nasazení se podařilo osobu oživit. Po její stabilizaci, jsme pomohli s jejím naložením do vrtulníku Letecké záchranné služby. Na místě dále Policie ČR.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
20.událost - 10.6.2014 - Technická pomoc

      Na žádost Policie ČR naše jednotka vyjela k otevření bytové jednotky v Nýrsku. Dveře jsme otevřeli a našli jednu osobu. K místu byla povolána ZZS Nýrsko a osoba předána do jejich péče. Dále jsme zajistili bytovou jednotku novým zámkem a byt předali Policii ČR Nýrsko.


Technika: RZA Nissan