Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Březen

12.událost - 21.3.2014 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k technické pomoci do obce Fleky. Jednalo se o pomoc se snesením pacienta do vozu ZZS.

Technika: RZA Ford Transit
11.událost - 12.3.2014 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v Nýrsku. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o pomoc ZZS Nýrsko se snesením pacienta.

Technika: RZA Ford Transit
10.událost - 4.3.2014 - Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě na komunikaci mezi obcemi Zelená Lhota a Hojsova Stráž. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o jeden převrácený nákladní automobil s přívěsem. Řidič byl při našem příjezdu mimo vozidlo a byl nezraněn. Na místě jsme provedli protipožární opatření. Na silnici před místem nehody se táhla v délce cca. 200 metrů olejová skvrna. Tuto jsme společně s kolegy z HZS Klatovy odstranili pomocí Sorbentu. Jelikož byl převrácený kamion opřený o železniční násep, byla ještě povolána jednotka drážních hasičů z Plzně. Ti si po příjezdu převzali místo nehody a my se vrátili na základnu. Na místě dále HZS Klatovy, SDH Hojsova Stráž, Policie ČR, drážní hasiči Plzeň.

Technika: RZA Ford Transit, CAS 24 LIAZ
9.událost - 1.3.2014 - Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě v Nýrsku. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o nehodu dvou osobních automobilů, kdy jedno jelo a druhé bylo odstaveno u kraje vozovky. Osoby z jedoucího vozu byly venku a jeden zraněný z nich, byl v péči lékařské služby. Na místě jsme provedli protipožární opatření, odpojili akumulátor a vozovku uklidili. Na místě dále ZZS Nýrsko, Policie ČR, HZS Klatovy.

Technika: RZA Ford Transit, CAS 24 LIAZ