Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Únor

4.událost - 24.2.2013 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci uvíznutému automobilu ve vysokém sněhu nad přehradou Nýrsko. K vozidlu jsme se dostali za traktorem s pluhem, který nám na pomoc poslaly Technické služby Nýrsko. Na místě jsme automobil vyprostili a doprovodili k přehradě. Na místě dále Policie ČR.

Technika: RZA Nissan
3.událost - 13.2.2013 - Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě mezi obcemi Zelená Lhota a Hojsova Stráž. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o srážku dvou osobních automobilů. Cestující z obou vozů byli již mimo vozidla a nikdo nebyl zraněn. Na místě jsme provedli protipožární opatření a zajistili místo nehody. Po vyšetřování dopravní policie jsme pomohli naložit obě vozidla na odtahovou službu. Během zásahu jsme použili nový, svépomocí nainstalovaný, světelný stožár na vozidle CAS 24 LIAZ. Na místě dále Policie ČR.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ