Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Prosinec

37. událost - 30.12.2013 –Požár

      Jednotka vyjela k nahlášenému požáru vlaku směr Petrovice. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o požár lokomotivy. Před naším příjezdem použil strojvůdce dva hasicí přístroje. Na místě jsme provedli průzkum. Ohnisko bylo již téměř uhašené. Připravili jsme a zavodnili jeden proud C a nechali jsme odpojit lokomotivu od ostatních vagónů a popojet o pár metrů. Na místě dále Policie ČR Nýrsko, HZS Klatovy, HZS SŽDC Plzeň.

Technika:  RZA NISSAN, CAS 24 LIAZ, CAS 24 TATRA
36. událost - 28.12.2013 –Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v Nýrsku. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o otevření dveří. Ve dveřích byl klíč, tudíž jsme museli rozbít skleněnou výplň. Po otevření dveří jsme provedli kontrolu základních funkcí zraněné osoby a ponechali ve stabilizované poloze. Dále jsme pomohli naložit osobu do ZZS. Na místě dále Policie ČR Nýrsko, ZZS Nýrsko, lékař a HZS Klatovy.

Technika:  RZA NISSAN