Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Leden

2.událost - 30.1.2013 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášenému technickému zásahu do obce Žížnětice. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o zlomený strom, který se při pádu opřel o dráty elektrického napětí. Přes ústřednu jsme si nechali povolat technika ČEZu, aby přijel odpojit vedení od napětí. Mezitím dorazil technický automobil HZS Klatovy a my byli odvoláni uklidit popadané větve na silnici mezi Nýrskem a Milencemi. Na místě dále HZS Klatovy, Policie ČR a Městská Policie Nýrsko.

Technika: CAS 24 LIAZ
1.událost - 19.1.2013 - Požár

      Jednotka vyjela k nahlášenému požáru v jednom bytě v obci Dešenice. Po příjezdu na místo jsme při průzkumu vyrazili dveře a v bytě našli jednu kouřem přiotrávenou osobu, kterou jsme ihned vyvedli ven. Samotný kouř vycházel z pečeného jídla na sporáku. Byt jsme odvětrali a osobu předali do rukou ZZS Klatovy. Na místě dále HZS Klatovy, SDH Strážov, ZZS Klatovy a Policie ČR Nýrsko.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ