Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Květen

12.událost - 22.5.2013 - Planý poplach

      Jednotka vyjela k nahlášenému požáru  shromaždiště osob v Bystřici nad Úhlavou. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o planý poplach. Dále na místě HZS Klatovy, Policie ČR.


Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ, CAS 24 TATRA

11.událost - 16.5.2013 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Uhliště. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o otevření domu, kde se měla nacházet jedna osoba, nereagující na zvonění a s podezřením na její možné zranění. Tato nám přišla osobně otevřít a my se tak vrátili zpět na základnu.

Technika: RZA Nissan
10.událost - 11.5.2013 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci do obce Zelená Lhota. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o unikající naftu z pásového bagru. Po dojezdu HZS Klatovy jsme přečerpali obsah nádrže do připravených nádob a uniklou naftu odstranili pomocí Absodanu. Pro nasvícení místa zásahu jsme použili osvětlovací stožár. Na místě dále HZS Klatovy.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ