Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Duben

9.událost - 15.4.2013 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené likvidaci nebezpečných látek na pozemní komunikaci z Nýrska směrem na Hadravu. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o olejovou skvrnu o velikosti cca. 3x8m. Uvnitř skvrny byl ještě vypálený flek o velikosti cca. 50x50cm se zničeným asfaltovým povrchem. Olej jsme odstranili za pomoci Absodanu a vozovku opláchli vodou se speciálním smáčedlem. Na místě dále Policie ČR.

Technika: CAS 24 LIAZ
8.událost - 4.4.2013 - Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě na obchvatu Nýrska, směrem na Železnou Rudu. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o nehodu dvou nákladních vozidel a odlétající kus z jednoho havarovaného vozidla ještě rozbil světlo protiprojíždějícímu osobnímu vozidlu. Při našem příjezdu již byl zraněný řidič z druhého nákladního vozu v péči lékařské služby. Na místě jsme provedli protipožární opatření, odpojili akumulátory a vytékající provozní kapaliny zajistili pomocí Sorbentu. Dále jsme řídili dopravu a pomohli odtahové službě s naložením nepojízdného nákladního vozu. Na místě dále ZZS Nýrsko, HZS Klatovy, Policie ČR a Městská policie Nýrsko.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ