Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Červen

21.událost - 19.6.2013 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Nýrsko. Jednalo se o únik nebezpečných látek do vodního toku. Po příjezdu na místo jsme prohlédli oba břehy řeky Úhlavy a podařilo se nám najít zdroj unikajících nebezpečných látek. Byl kontaktován majitel objektu, ze kterého látka pocházela. Ten se zaručil, že dalšímu úniku zamezí. Na řeku jsme tedy jen usadili nornou stěnu a na hladinu nasypali Spilkleen. Na místě dále HZS Klatovy a Policie ČR Nýrsko.

Technika: RZA Nissan, CAS 24 LIAZ
20.událost - 17.6.2013 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Nýrsko. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o otevření bytu. Protože byt byl zamčený, vyžádali jsme si asistenci Policie ČR Nýrsko. Po jejich příjezdu jsme byt otevřeli.

Technika: RZA Nissan
19.událost - 10.6.2013 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Nýrsko. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o zabouchnuté dveře v jednom z bytů v panelovém domě, ve kterém se nacházelo jedno malé dítě. Dveře jsme otevřeli a byt předali majiteli. Na místě dále Policie ČR Nýrsko.

Technika: RZA Nissan
18.událost - 2.6.2013 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci v obci Nýrsko. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o zatopené sklepní prostory jednoho domu. Pro vyčerpání jsme použili kalové čerpadlo.

Technika: DA-8 AVIA
17.událost - 2.6.2013 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci do obce Zelená Lhota. I zde se jednalo o rozvodněný místní potok ohrožující rodinný dům. I zde jsme břeh zajistili pytly s pískem, které opět dovezli zaměstanci Technických služeb Nýrsko.

Technika: DA-8 AVIA
16.událost - 2.6.2013 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci do obce Stará Lhota. Jednalo se o rozvodněný potok, který ohrožoval jeden z domů. Jeho břeh v nejnižším místě jsme zajistili pytly s pískem, které na místo dovezli zaměstnanci Technických služeb Nýrsko.

Technika: DA-8 AVIA
15.událost - 2.6.2013 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci na komunikaci Nýrsko - Stará Lhota. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná spadlý strom. Ten jsme pomocí motorových pil odstranili a vozovku uklidili. Strom byl spadlý jen pár metrů od spadlého stromu z události č.13. Na místě dále Městská Policie Nýrsko.

Technika: RZA Nissan
14.událost - 2.6.2013 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci na komunikaci Zelená Lhota - Hojsova Stráž. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o několik spadaných větších větví. Ty jsme odklidili a vozovku uklidili.

Technika: CAS 24 LIAZ
Mimo výjezdů jsme ještě 1.6.2013 od 10:00 hodin do 22:00 hodin drželi pohotovost zdůvodu zvyšující se hladiny místních toků a neustávajících dešťových srážek. Naštěstí hladina nepřekročila druhý povodňový stupeň a pohotovost mohla být zrušena.
13.událost - 1.6.2013 - Technická pomoc

      Jednotka vyjela k nahlášené technické pomoci na komunikaci Nýrsko - Stará Lhota. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná spadlý strom. Ten jsme pomocí motorových pil odstranili a vozovku uklidili. Na místě dále Městská Policie Nýrsko.

Technika: CAS 24 LIAZ