Autoři : Ladislav Kyška
            Ladislav Sýkora
Snažíme se o zlepšení stránek o SDH Nýrsko.
Doufáme, že Vám budou tyto stránky vyhovovat :-)

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Ni ku zisku, ni ku slávě, toliko ku pomoci bližnímu svému.

 

Březen

6.událost - 26.3.2013 - Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě u obce Bystřice nad Úhlavou. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o nehodu dvou osobních automobilů. Osoby byly mimo vozidla s drobnými oděrkami. Přesto jsme si raději vyžádali asistenci ZZS Nýrsko. Dvě osoby byly ošetřeny na místě a jedna byla převezena na vyšetření do nemocnice v Klatovech. Na místě jsme provedli protipožární opatření a odpojili akumulátory. Dále jsme zajistili vytékající olej z vozidel a odstranili ho pomocí Absodanu. Na místě dále ZZS Nýrsko, ZZS Klatovy, Policie ČR a Dopravní policie.

Technika: CAS 24 LIAZ
5.událost - 2.3.2013 - Dopravní nehoda

      Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě mezi obcemi Zelená Lhota a Hojsova Stráž. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná nehodu dvou osobních automobilů. Osoby již byly mimo vozidla a nezraněny. Na místě jsme zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a odpojili akumulátory. Po vyšetření Dopravní policií jsme pomohli s naložením vozidel na odtahovou službu. Na místě dále Dopravní policie a HZS Klatovy.

Technika: RZA Nissan